среда

Олександр Юраков звернувся з відкритим листом до лідерів «Батьківщини»
Шановні лідери Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», до Вас звертається Ваш колега по опозиції, кандидат від партії Удар на виборах до Верховної Ради України по 95-му виборчому округу.

30 жовтня став для мене і для партії УДАР дуже неоднозначним днем. По-перше, радість від того, що мої власні зусилля і зусилля кандидата від ВО «Батьківщина» призвели до перемоги над владою, кандидат від влади, всесильний Петро Мельник, визнав свою поразку.

І при всьому цьому мене неприємно шокували деякі випади лідерів «Батьківщини» – Гриценка, Пашинського та Турчинова. Мене звинуватили у змові з Мельником і гальмуванні процесу підрахунку голосів.

Можливо, мої колеги по опозиції просто не знали, що під час виборчої компанії підкуплена Мельником міліція арештовувала саме агітаторів від партії УДАР, усі до одного борди із зображенням Юракова та Кличка з дня установки стояли залиті фарбою. Насамкінець, їх спалили.

Пан Кутовий зовсім не стикався з подібною протидією, яка більше нагадувала війну. Можливо, панове Гриценко, Пашинський та Турчинов не мали інформації про те, що контрольований Мельником суд заборонив Олександру Юракову та Віталію Кличко проводити зустрічі із виборцями?

Можливо, лідери «Батьківщини» не чули про те, що підконтрольне пану Мельнику керівництво ОВК не допустило до нагляду за процесом жеребкування голів виборчих комісій тільки представників УДАРУ і СВОБОДИ.

В результаті фарсу із псевдо жеребкуванням, тільки свободівці та ударівці не отримали жодної дільничної виборчої комісії. Зате дуже близька для мешканців Київщини Морська партія отримала кілька дільниць, не образили також якусь Молодіжну Партію, якусь Ліберальну. І «Батьківщину» теж не обійшли.

Так кого можна звинуватити у змові із владою? Проте, я ніколи не озвучував подібні підозри.

Тепер, кілька слів про ту саму ніч, яку лідери «Батьківщини» назвали нахабним втручанням Юракова у процес підрахунку голосів. Так, я «нахабно втрутився». Якщо б не це «нахабне втручання», сьогодні б Петро Мельник приймав би поздоровлення із перемогою. Вже з позавчорашнього дня на офіційному сайті ЦВК висіли повідомлення про те, що Мельник впевнено веде у виборчих перегонах.

І я, і В’ячеслав Кутовий вже під ранок виборчої ночі мали цифрові дані з переважаючої більшості дільниць. Ми знали, що опозиція дуже впевнено перемагає владу. Але перші офіційні звіти з ЦВК мене шокували. Після обробки 5% бюлетенів Мельник йшов попереду і Юракова, і Кутового.

Спочатку юристи мене заспокоїли, пояснивши цей відрив тим, що перші дані в ЦВК прийшли з дільниць, які розташовані на території Податкового університету, – вотчини Мельника. Але впродовж дня, за даними ЦВК, відрив Мельника тільки збільшився.

Я намагався отримати відповідь від керівництва ОВК, але мене не впустила міліція і група людей спортивного типу. З цими людьми, як і з тими ж самими міліціонерами, я вже зустрічався, коли мене, моїх юристів та дівчат із штабу просто викинули із зали під час того самого горезвісного жеребкування голів ДВК.

Я зрозумів, що, якщо опозиція буде залишатися слабкою, то вже до ранку ОВК відрапортувала б в ЦВК про те, що голоси підраховані, і перемогу здобув Мельник. Я звернувся до місцевих спортсменів. Колись я допоміг їм з ремонтом спортзали. Разом із ними я пробився крізь мельниківські заслони і подав скарги на неймовірні порушення виборчого процесу.

І я був дуже здивований тим, що разом зі мною не було В'ячеслава Кутового чи його представників. Напевно, їм теж було що розповісти керманичам виборчого процесу в окрузі. Якщо б я не продемонстрував силу, сьогодні би ми з Кутовим ходили би разом по всім інстанціям із вимогою скасувати безчесну перемогу Мельника, і було б запізно, як кажуть, «пізно, тьотю, пити Боржомі». На щастя, цього не сталося. Мельник зрозумів, що фокус не пройшов і капітулював.

Отже, режим повалено. Я забув про образливі вислови лідерів «Батьківщини» і списую їх на надмірне нервове напруження. Я вітаю своїх колег із опозиції з поваленням режиму. І тепер у нас, двох союзників по протидії владі, є унікальна можливість викрити механізм фальсифікації.

Ми проведемо повний перелік голосів у присутності міжнародних спостерігачів. У ході цієї тотальної ревізії ми зберемо повну базу доказів щодо фальсифікаторів. У руках опозиції буде справжній інструмент для притягнення злочинців і замовників злочину до кримінальної відповідальності. А вже хто з нас, переможе – це не так вже й важливо, бо переможе виборець, переможе демократія.

Ваш друг і союзник Олександр Юраков.

пятница

Відремонтовано спортзал в Боярській гімназВчора, 26 жовтня відбулося урочисте відкриття спортивної зали в одній з Боярських гімназій. Протягом останніх двох місяців тут проходили ремонтні роботи за підтримки Юракова Олександра Дмитровича. Вкотре радіємо, що спортивне майбутнє нашої нації в надійних руках.


среда

Підтримуючи культуру – підтримую душу народу


Більшість зустрічей Олександр Юраков проводить з людьми під час культурних, розважальних і спортивних заходів. І це зрозуміло. До них .неможливо залишатися байдужим. Вони об’єднують людей, налаштовують їх на добрі справи, тому жоден захід не залишається поза увагою кандидата.Особливо приємно, коли люди збираються для того, щоб віддячити за активність, підтримку і увагу до їх не завжди простих питань. Концерт народного колективу "Дарничанка" , що відбувся в санаторії "Україна" у Ворзелі, Олександр Дмитрович відвідав як почесний гість, запрошений організаторами і був приємно вражений кількістю людей, присутніх в залі. Справжнім сюрпризом стало для кандидата і те, що люди, які зібралися, щиро висловлювали свою вдячність за добрі справи кандидата. І цей концерт, як виявилося, був організований персонально для нього на знак підтримки свого кандидата.
Українці – талановитий народ, який незважаючи на всі труднощі буденного життя не перестає співати, танцювати, малювати, змагатися. Підтримувати це прагнення - означає давати надію на наступний день.

Матеріально-технічна база дитячих спортивних закладів - болюча тема для всіх

Нещодавно Олександр Дмитрович Юраков завітав на дитяче змагання з дзюдо, яке проходило у Боярській дитячо-юнацькій спортивній школі. На власні очі він побачив, в яких умовах тренуються діти 21 сторіччя.

Спортивна школа майже розвалюється. Будівля стара, і вже давно закінчився експлуатаційний період матеріально-технічної бази закладу. А це безпека дітей, і вона під загрозою!

Діти займаються спортом завдяки не байдужості батьків і тренерів, які купують за власний рахунок і спортивну форму, і спорядження.

Питань по школі дуже багато, але тренер звернувся з проханням, допомогти придбати хоча б новий спортивний мат, на якому діти займаються кожного дня. Звичайно Олександр Дмитрович не міг відмовити, і діти вже займаються на новому маті.


Ветерани та пенсіонери Боярки зустрілися з Олександром Юраковим

В місті Боярка відбулася зустріч з громадською організацією ветеранів та пенсіонерів.

Громадська організація існує ще з 60-х років і займається вона організацією допомоги людям похилого віку, матеріальною та соціальною допомогою, волонтерською роботою та будь якою іншою. Ще громадська організація об’єднує людей похилого віку в великий співочий хор, в якому співає більше 30-ти людей. «Не зважаючи ні на що хор їздить з концертами та виступає на святах» - каже керівник ГО та хору Грецький Борис Артемович.


Для покращення роботи організації Олександр Дмитрович подарував стільці, які вони самі і попросили. Відомо, що держава не виділяє жодної копійки для підтримання життєдіяльності громадських об’єднань, навіть якщо мова йде про об’єднання пенсіонерів та ветеранів.

понедельник

Настав час «УДАРу»

Якщо б існували рейтинги найбільш масових і значущих подій, які відбулися в межах 95 виборчого округу протягом усієї виборчої кампанії, то візит Віталія Кличка беззаперечно посів би перше місце.

19 жовтня в містах Ірпені і Вишневому, куди завітав лідер партії «УДАР» зібралося понад 7 тисяч людей. Таким зібранням не може насправді похвалитися жоден із діячів українського політикуму.

І хоч із табору опонентів розпускаються чутки про те, що Кличко заробляє додаткові очки за рахунок своєї спортивної слави, зустріч з виборцями зовсім не нагадувала бенефіс чемпіона. Як раз навпаки. Мова йшла про реальні проблеми життя, які стосуються кожного українця. І запитання з боку аудиторії ставилися гострі: і про програмні цілі, і про союзників у майбутній Верховній Раді, і про потенціал команди політичної партії «УДАР» як сили, здатної подолати корупцію, злидні і втрату довіри народу до держави.Віталій Кличко і у своїй промові, і у відповідях дав чітко зрозуміти, що головним орієнтиром його діяльності і команди, з якою він іде на вибори, є: європейські цінності, збереження національного духу і пріоритет людини в державній політиці. А головним важелем, завдяки якому можна досягти мети, політичний діяч вважає повалення корупції, що роз’їдає державу зсередини. «Своєю подальшою діяльністю ми підтвердимо, що не схибимо, не підведемо свого виборця, а будемо чітко дотримуватися намічених цілей. Ви можете бути спокійними, що в наших лавах нема випадкових людей. Всі вони перевірені часом, переконаннями і бажанням боротися за Україну європейського зразка. Саме до таких належить кандидат від партії «УДАР» по 95 округу Олександр Юраков».Деталі

воскресенье

Дорослі відповідальні перед дітьми за їх майбутнє


Діти – це майбутнє! І від того, в яких умовах вони починають свої перші кроки в світ навчання, залежить розвиток нашого суспільства. Звичайно, найважливішим фактором є і те, яку інформацію закладають в дітей дорослі.
Кожного дня діти відвідують дитячий садок, кожного дня дорослі вихователі самотужки намагаються створити їм умови для належного навчання і дозвілля. Діюча влада довела, що неспроможна створити європейські умови в навчальних закладах країни, і матеріально-технічна база дошкільних закладів не відповідає потребам сучасної освіти і виховання. І замість того, щоб з радістю займатися освітньо-виховним процесом, керівництво і вихователі думають якім чином придбати, полагодити, замінити ті, чи інші матеріальні засоби свого закладу.
Це, звичайно, непокоїть і батьків, тому що емоційний стан педагогічного колективу впливає в першу чергу на дітей.
Як батько двох дітей Олександр Юраков знає про потреби і проблеми сучасних освітніх закладів не по чутках. Як депутат Києво-Святошинського району і кандидат в депутати до Верховної Ради від 95 округу він систематично навідується до дитячих садків і шкіл округу, обговорює ситуацію в кожному закладі окремо і по можливості надає допомогу.
Школа в Коцюбинському, дитячі садочки в Вишневому, Боярці, садок в Білогородці вже отримали допомогу.

Звичайно, нова техніка, нові вікна – це першочергова необхідність. При цьому питання фінансування навчальних закладів мають вирішуватися не окремими депутатами, чи благодійниками, а на рівні Верховної Ради.

Саме тому, Олександр Юраков йде до Верховної Ради! Аби як батько і політик вплинути на створення європейських умов для дітей України.
Деталі

Щоденно проходят зустрічі кандидата з виборцями

Щодня Олександр Дмитрович Юраков навідується до різних селищ і міст 95 округу. Щоденно відбуваються зустрічі з виборцями. В одних - він бажаний гість, в інших - persona non grata.
Так, в селі Мироцьке людям забороняють приходити на зустрічі з кандидатом погрожуючи звільненням з посад. Всупереч забороні люди таки прийшли на зустріч, однак проходила вона на вулиці.


В місті Боярка Олександр Юраков провів зустріч з виборцями на базарі. До кандидата підійшло дуже багато людей. Всі вони прийшли зі зверненнями та проханнями, які нажаль діюча влада ігнорує. І прості люди мають єдину надію на кандидата від справжньої опозиції.А в селі Михайлівка-Рубежівка Олександр Дмитрович відвідав храмове свято. Привітавши мешканців села зі святом поспілкувався з громадою частуючи їх чаєм та цукерками.

вторник

У храмі в Горенці нова ікона Божої матері

Вже 5 років отець Ахила зводить храм в селі Горенка, що має назву Церква на честь ікони Божої матері. Вже 5 років, як освячена ця церква.
В храмі діють дитяча та доросла школи. Кожного дня проходить навчання, і розписане воно по-годинно. На сон служителі та учні храму витрачають по 4 години на добу. Весь інший час вони приділяють служінню, навчанню та будівництву. В храмі постійно проживає 6 монахінь, які вже закінчили навчання та повністю присвятили своє життя храму.
Олександр Дмитрович, як кожен християнин, намагається по-можливості допомагати в будівництві церков, храмів та соборів. Хоч допомога і не велика, але він ніколи не залишається байдужим. Шануючи отця Ахілу Олександр Дмитрович подарував в Храм ікону Божої Матері з маленьким Ісусом.

Нещодавно Олександр Юраков допоміг у зведенні нового собору в смт. Коцюбинське. На зустріч прийшло дуже багато вірян, які щиро проявляли велику вдячність за надану допомогу.

понедельник

Дякуємо Вам за підтримку акції "Подаруй книжку"

Дякуємо Вам за підтримку акції "Подаруй книжку"Акція пройшла успішно!
Було зібрано більше 600 книжок різного напрямку. З великою любов`ю виборці дарували книги, чим демонстрували свою прихильність до партії "УДАР" та кандидата по мажоритарному округу від партії "УДАР" Юракова Олександра Дмитровича.
Книги в урочистій атмосфері були передані в бібліотеку Києво-Свтошинського "Центру психологічної реабілітації наслідків Чорнобильської катастрофи" (назва спрощена).
На зустріч були запрошені багатодітні сім`ї. Дітям були вручені нові дитячі книги, які додатково були закуплені та подаровані з нагоди зустрічі.

воскресенье

Японський досвід українських бізнес-технологій

Японський досвід українських бізнес-технологій

Хто обізнаний на японській бізнес-філософії, той знає: коли людина відчуває, що її вага у корпоративній справі різко падає, вона йде до окремої кімнати, де знаходиться манекен керівника і починає його вовтузити, тим самим відновлюючи свою енергетику.
Щось подібне відбувається і на 95 виборчому окрузі. За останніми даними рейтинг партії «УДАР» і Олександра Юракова як її представника серед кандидатів-мажоритарників невпинно зростає на тлі загальної втрати позицій політичних сил – опонентів. І тут на допомогу приходить японський досвід.

Беремо фарбу і пензлі, одягаємося по-спортивному і тепло, тому що робота нічна, і виходимо на боротьбу за місце у Верховній Раді. Методика ж примітивна: трощимо і розмальовуємо, подумки зростаючи у власному авторитеті. При цьому ті, хто займається електоральним вандалізмом не зріс до розуміння – український менталітет відмінний від азійського і навіть європейського. Нами керує інший принцип: кого ображають, значить у того й правди шукати треба.

А ще, українець обирає серцем і вірою, яка сьогодні на боці «УДАРу», Віталія Кличка і його команди.

суббота

НАСТАВ ЧАС УДАРУ! Віталій Кличко в Ірпені і Вишневому

НАСТАВ ЧАС УДАРУ! Віталій Кличко в Ірпені і Вишневому


19 жовтня о 17.00 та о 18:00 відбудеться зустріч лідера політичної партії «УДАР» Віталія Кличка з територіальною громадою міста Ірпінь, міста Вишневого і селищ.

Не прогав свій шанс:

- поспілкуватися з Віталієм Кличком та Олександром Юраковим – кандидатом у народні депутати від партії «УДАР»

- стань зіркою «Караоке на майдані» та отримай супер-приз – ноутбук (початок о 14.30)

Приходь в Ірпені на вул. Шевченка , 5 (площа біля Ірпінської міської ради)
Приходь у Вишневому на Центральну площу, стадіон

Доставка мешканців Ірпінського регіону автобусом безкоштовно з 15.00:
- Коцюбинське – від залізничного вокзалу
- Гостомель – від зупинки «Ринок»
- Ворзель – від залізничного вокзалу
- Буча – від залізничного вокзалу (зупинка автобуса № 3)

 За довідками звертатися на «гарячу лінію» за телефонами : (098) 0759628, (099) 1262521

(093) 212068

пятница

Личанському дитячому садочку подарунок до дня села

Громада села Личанка, що у Києво-Святошинському районі, від щирого серця запросила Олександра Юракова на святкування Дня села, хоч воно і не відноситься до 95 округу, в якому Юраков балотується в депутати ВР. Олександр Дмитрович, як районний депутат, привітав жителів Личанки зі святом і побажав всіх благ.

В селі Личанка Олександра Юракова добре знають за його добрі справи.

На свято депутат прибув не з пустими руками. Личанському дитячому садочку Олександр Дмитрович подарував музичний центр для проведення музичних занять та свят.четверг

На р.Ірпінь відбулося змагання "спортивних туристів".

На р.Ірпінь відбулося змагання "спортивних туристів".


Кожного року у Києво-Святошинському районі проходить зліт-змагання "спортивних туристів". 6 жовтня на високому березі р.Ірпінь зібралося майже 300 туристів різного віку та статі. Цих людей об`єднало захоплення туризмом, природою, спортом.
Змагання розпочалося з побудови команд, гімну України та офіційного відкриття змагання, яке урочисто провів Юраков Олександр Дмитрович. Він щиро побажав всім командам хорошого настрою, дружнього змагання та справедливих перемог.


Різні були конкурси: і водні на каное, і футбол, і змагання на тарзанці... У вечері всі команди зібралися біля вогнища, разом приготували вечерю, під гітару співали пісні та спілкувалися. Закінчилося змагання ввечері 07 жовтня. Поздоровивши переможців змагання Олександр Юраков презентував туристам подарунок, який був дуже доречним. Це був туристичний набір посуду для приготування їжі. Як виявилося, такий подарунок був неймовірно цінним для команди. На сьогоднішній день, на жаль, команди з спортивного туризму ніхто не фінансує. Держава не виділяє жодних коштів, тому спортсмени змушені своїми силами та коштами проводити такі змагання, та купувати все спорядження для туризму за власні кошти, а це не дешевий вид спорту.


Під час спілкування зі спортсменами до Олександра Дмитровича надійшло дуже багато звернень з проханням допомоги в фінансуванні та популяризації цього виду спорту на державному рівні. Тільки так цей вид спорту стане доступнішим та зацікавить ще більше молоді.

среда

О. Юраков зустрівся з колективами Водоканалу та Теплоенерго3 жовтня Олександр Юраков провів дві зустрічі з трудовими колективами організацій "Теплоенерго" у м.Вишневе та "Водоканал" у м. Ірпінь.
На зустрічах обговорювалися питання та проблеми цих установ, які наслідки вони мають для громади міст, і, що необхідно змінити та врегулювати законодавчо на рівні Верховної Ради України для того, щоб ситуація змінилася на краще.

понедельник

Відбулася зустріч з мешканцями м.Вишневе

Відбулася зустріч з мешканцями м.ВишневеНа початку жовтня Олександр Юраков зустрівся з виборцями у м.Вишневе. На зустрічі загалом обговорювались проблемні питання жителів міста та району загалом.
Мешканці прийшли зі зверненнями та проханнями, які їм наболіли.


Олександр Юраков знає, розуміє та намагається всіляко сприяти у вирішені проблем, які сьогодні турбують громаду Вишневого, як засновник громадського руху «Ми разом», як депутат Києво-Святошинської районної ради Київської області VI скликання, як підприємець. Однак, є питання вирішення яких можливе лише на рівні Верховної Ради.На сьогоднішній день такими наболілими питаннями є:
1. Питанням залізничного переїзду у м.Вишневому. І проблема в тому, що на рівні районної ради вирішити це питання не можливо, адже влада повинна виділити та ухвалити державний бюджет на благоустрій міста.
2. Створення нових робочих місць у районі. Адже на сьогоднішній день 1/3 громади району працює у м.Києві.
Відкривши нові підприємства, створивши нові робочі місця місцева влада зможе примножити бюджет району та використовувати їх на благоустрій міст та селищ.

Освіта. Її рівень та якість, безкоштовна освіта та можливість працевлаштування після здобуття вищої освіти.

Робота за кордоном. Чому з кожним днем все більше молодих людей та сімей мріють виїхати за кордон на заробітки.

Олександр Юраков йде до Верховної Ради відстоювати інтереси громади району, кожного міста та селища.

"Я працюватиму для людей та суспільства, чесно відстоюватиму інтереси громади і зроблю все можливе, щоб змінити наше життя на краще."
Олександр Юраков


пятница

Олександр Юраков на футбольному полі


30 вересня ознаменувалося проведенням матчу між боярською дитячою футбольною командою і суперником з м. Українка.
Олександр Юраков приїхав на гру підтримати боярчан

та вручив подаруки командам: нову спортивну форму та справжні футбольні м`ячі. Для юних спортсменів такі подарунки зазвичай найдорожчі, адже за нинішніх часів не кожні батьки мають можливість придбати якісний спортивний інвентар своїй дитині.
Батьки, які також вболівали за боярську команду, висловили велику вдячність за підтримку та небайдуже ставлення до розвитку дітей, за безпосередню участь у житті молоді та підтримку спорту.


«В спорті виховуються сильна і вольова людина, здатна брати на себе відповідальність, прорахувати дії на декілька ходів наперед. Саме такою має бути сучасна людина, а ще здоровою, розумною, люблячою свою землю і народ. Отже, нам, дорослим, є над чим працювати, щоб саме такими виросли наші діти».


Свято музики і спілкування для пенсіонерів
Свято музики і спілкування для пенсіонерів

В останній час прийнято велику увагу приділяти молоді і молодіжним заходам, в той же час літні люди позбавлені активного життя і часто відчувають дискомфорт від нестачі спілкування і позитивних емоцій.
Цю прогалину вирішив заповнити Олександр Юраков проведенням свята для літніх людей. Не дивлячись на дощову погоду, гості заходу залишилися задоволеними і піднесеними.

Людей похилого віку з населених пунктів 95 виборчого округу було довезено до міста Боярка автобусами. На місці проведення святкового дійства їх зустрічав духовий оркестр. Пізніше до концертної програми долучилися виконавці народних пісень.
Святкування було теплим та дуже чуттєвим, оскільки, за словами, Олександра Юракова, спогади про батьків завжди надихають його і ніби підштовхують до добрих вчинків, основою яких є батьківські настанови на чесне і порядне життя.

Атмосфера, що панувала на цьому заході, проймала аж до сліз. Важко навіть уявити: 200 стареньких дідусів та бабусь, більшість з яких долаючи фізичні недуги , допомагали один одному пересуватися, підтримували тих, кому важко ходити, але все одно прийшли на свято і були щасливі від такої уваги до них з боку кандидата.
Під час концерту волонтери та члени Громадського Руху "МИ - РАЗОМ" за власним рецептом приготували польову кашу і запрошували всіх бажаючих скуштувати. Каша була такою смачною, що люди навіть просили дати трошки з собою додому, плануючи пригостити дітей та онуків.По закінченню свята Олександр Юраков звернувся з теплими слова вдячності до шановної громади і попросив вибачення від імені усіх тих, хто відповідальний за добробут і щасливе життя наших батьків, які віддали своє життя процвітанню рідної країни. «Нам потрібно дуже наполегливо працювати, щоб досягти такого рівня розвитку держави, коли жоден ветеран, жоден пенсіонер не відчував себе обділеним увагою чи жив у злиднях. Це одне з тих ключових гасел, з якими я йду до Верховної Ради. І повірте, я своїх обіцянок по дорозі не розгублю…»

среда

За містами-супутниками – майбутнє»

Поза увагою залишаються дискусії про перспективи міст-супутників Києва - здається, вони не цікавлять навіть мажоритарників, що балотуються у прилеглих районах. Іншої думки дотримується кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Олександр Юраков. «За містами-супутниками – майбутнє», - впевнений політик.  http://yurakov.org.ua/


Cуботник. 8-го вересня в Ірпені.

Це вже не перший суботник. Приємно, що є люди, які готові підтримати таку ініціативу і витратити свій власний час на громадську роботу. 8 вересня прибирали зелену зону в районі залізничного переїзду по вулиці Ленінградській в Ірпені.


Суботник

У самого двоє дітей. Тому як батько добре розумію, що дітям потрібне місце для ігор. Мешканці Коцюбинського звернулися з проханням допомогти встановити у їхньому районі майданчик. Чому б і ні? З задоволенням приєднався до спільного суботника


Білогородка відсвяткувала День селища

29 вересня Білогородка Києво-Святошинського району святкувала день села.
В рамках святкування проходив спортивний турнір з боксу між дітьми різного віку та різної вагової категорії. В турнірі взяли участь 7 команд по 10 чоловік з різних регіонів України. Києво-Святошинський район був представлений командами з Боярки, Вишневого та Білогородки.
Олександра Юракова було запрошено як почесного гостя організатором турніру - тренером з боксу - Абдулою.
Даний турнір, завдяки ініціативності тренера, уже став традиційним. Завдяки йому в регіоні запалюються нові спортивні зірки та й молодь все активніше залучається до спорту, тим більше, що секція з боксу працює на благодійних засадах – безкоштовно.
Олександру Дмитровичу було запропоновано увійти до складу журі турніру , оскільки він знайомий з боксом не тільки як затятий вболівальник, а й як спортсмен, що в юності займався цим видом спорту і здобував перемоги на рингу.

У змаганнях першість здобув представник команди Білогородки, за що отримав від кандидата Юракова кубок з гравіюванням та подарунок.
А заохочувальні призи отримали всі команди – учасниці змагань. Особливо теплих привітань заслужили дівчата, які на рівних брали участь у змаганнях.
Загалом день видався дуже активним, емоційним та всі залишилися задоволеними. Разом з командами на змагання приїхали і батьки учасників.
По завершенню турніру Олександр Юраков побажав наснаги та великих перемог учасникам, віри та підтримки батьків, а також висловив слова вдячності тренерам за їх старанну працю та присвячені роки дітям.

вторник

Олександр Юраков відвідав дитячий садочок

27 вересня Олександр Юраков відвідав дитячий садочок с. Крюківщина Києво-Святошинського району.
На зустрічі були присутні співробітники закладу, а також батьки вихованців дошкільного закладу. Зустріч відбувалася на подвір’ї садка, тому мешканці Крюківщини, що проходили повз, також приєднувалися до розмови.Звичайно, йшлося здебільшого про дітей, проблем виховного процесу, забезпечення високих стандартів освіти та створення умов для піклування про здоров`я вихованців.
Батьків діточок цікавили різні питання, особливо ті, що стосуються оплати за перебування дітей у закладі, розробки стандартів надання безоплатних послуг для найбільш незахищених верств, якість і вартість харчування тощо.

Олександр Юраков на завершення зустрічі наголосив: « Дуже важливо розуміти, що наша країна в недалекому майбутньому буде такою, якими ми виховаємо наших дітей. Саме тому виховання і створення дитині найкращих умов для розвитку від народження до повноліття має бути головним пріоритетом у політиці держави. Недарма говорять: щаслива дитина – щаслива країна».

Зустріч Олександра Юракова з трудовим колективом "Ірпіня"


27 вересня відбулася зустріч Олександра Юракова з трудовим колективом Ірпінського комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Ірпінь».

На зустрічі були присутні працівники ЖЕКу та люди, яким небайдужа існуюча ситуація в Ірпінському регіоні. Більшість з них наголошували, що знаймтсво з кандидатом сприяє свідомому вибору під час голосування.
Кандидат виступив зі своєю виборчою програмою та ключовими законодавчими ініціативами, з якими йде до Верховної Ради України.

понедельник

Олександр Юраков: ставки процентів по кредитах має бути обмежено


Олександр Юраков виступає за законодавче обмеження у сфері роздрібного кредитування.

На зустрічі з виборцями Боярки він зазначив, що "банки накручують ставки і люди бояться брати гроші, розглядаючи кредит як кабалу.

Ті ж, хто уже взяв кредити, на межі власних сил виплачують позахмарні відсотки, або від безвиході вигадують способи як обдурити банк"."Єдиний вихід – законодавчі обмеження, спрямовані на боротьбу з лихварством, -вважає Юраков. – Така система обмежень існує у низці європейських країн, наприклад у Франції", – підкреслив він.